Tanganica pixel

O NÁS

Jaký je náš příběh?

Už to bude 8 let, co jsme nejlepší kamarádky, kde, jak tomu tak občas bývá, to byla láska na první pohled. Spojila nás vášeň k tanci, kterou jsme později promítly do našich produktů. Hned od začátku jsme si sedly a věděly jsme, že naše spojení je výjimečné. Jednoduše jako prdel na hrnec. I proto jsme se rozhodly uskutečnit náš sen a otevřít si spolu, jak my říkáme, rodinnou firmu. Naše LASKALA.

Celé to začalo jedno léto, kdy jsme spolu šly na kurz pro výrobu makeupu a skin-care. Protože nás to obě chytlo za srdce, začaly jsme se o tohle téma více zajímat. Napřed jen teoreticky, načetly jsme řadu knih a článků, v podstatě snad vše, co je dostupné. Později jsme toho byly tak plné, že jsme nakoupily potřebné suroviny a rozhodly se něco vyzkoušet samy. Učily jsme se různé techniky a způsoby, zkoušely jsme řadu produktů k výrobě, než jsme vždy našly to, co nám vyhovovalo. Trávily jsme téměř veškerý svůj volný čas vyráběním, abychom vše dohnaly k dokonalosti.

Pak jsme využily příchozích Vánoc, kde jsme našimi prvními produkty obdarovaly naše blízké. Tehdy se nám ani nesnilo o tom, co bude následovat. Jen jsme využily příležitosti zužitkovat to vše, co jsme se naučily. Ty měsíce a měsíce, které jsme investovaly do této kosmetiky. A taky jsme teda měly plné krabice produktů a už nám bylo jasné, že my samy to neupotřebíme.

Po Vánocích najednou přišla první vlna odezvy, kde se rodina i kamarádi poptávali po dalších produktech, vůních a zahlcovali nás otázkami, radami a především objednávkami. Začaly jsme tomu tedy dávat ještě více času a zaměřily se na kvalitu výrobku, konzistence, vůně. Každý produkt byl, jako naše dítě, tak jsme k tomu i přistupovaly.

Kosmetiku jsme dávaly jako dárky a pozornosti. Protože jsme ale samy začaly používat výhradně naši kosmetiku, začalo si toho všímat naše okolí. Produkty zkoušeli a chtěli vzorky. Potom plné produkty a najednou jsme si uvědomily, kolik objednávek měsíčně máme a kam až se náš nevinný vánoční dárek dostal.

A pak nám to došlo. Ono se to děje. Chytly jsme se příležitosti tak pevně, jak jen to šlo a rozhodly se založit značku.

A tak jsme tu. S láskou jsme vytvořily produkty, které Vás budou laskat, s odhodláním silným jako skála, ale laskavým srdcem, Vám představujeme naši přírodní domácí kosmetiku LASKALA.

 

 DSC06121

NINA O DENĚ

“Dena je nejspolehlivější člověk, kterého znám. Je velmi cílevědomá a pracovitá, čímž mi dodává energii, je to takový můj hnací motor. Do všeho dává srdce a lásku. Každý máme občas svůj den blbec a když v nějakém takovém přijdu k ní, vím, že se to obrátí. Je ohromně uklidňující vědět, že někoho takového máte.” Nina

DENA O DENĚ

Jsem Denisa, ale každý mi říká jen Dena. Mám úžasného manžela, který nám pomáhá s grafikou naší značky. Mám ráda vaření, sport a pohyb, na který teď však tolik časů není, protože mě více zaměstnává naše dcera. Místo v mém srdci má však samozřejmě ještě i naše psí láska, fenečka Miyoko.

 

 

DENA O NINĚ

“Nina je můj člověk, nemusím nic říkat a ona ví, co si myslím. Když zkoušíme vzorky vůní, hned ví, které se mi budou líbit a já se můžu jen usmívat, jak dobře mě zná. Někdy lépe, než já sama. Je pragmatická a rozhodná, umí udělat razantní krok, kterého já se třeba bojím, proto se tolik doplňujeme. Je plná píle a má odvahu, kterou jí já můžu jen závidět. “ Dena

NINA O NINĚ

Jmenuji se Nikola, ale už několik let slyším spíše na Ninu. Dena je můj parťák ve výrobně, ale když se vracím domů, čeká na mě můj skvělý manžel, který nás podporuje, společně s naší dcerou a dvěma psími miláčky Jully a Justy. Jsem gurmán a miluji jídlo, ráda a s chutí sním dobroty, které Dena uvaří.

 DSC06144

 

Zpět do obchodu