Tanganica pixel

Konjaková houbička - bambusové uhlí

220 Kč
Skladem (>5 ks)

Konjaková houbička je s příměsí silně čistícího bambusového uhlí, takže je vhodná pro mastnou a aknózní pleť.

Je to 100% přírodní exfoliační kosmetická pomůcka, která má spoustu minerálů a antioxidantů, které naši pleť chrání. Zároveň má přirozeně neutrální pH, což naše pleť potřebuje. Odumřelé buňky odstraňuje velmi jemně a nijak pleť nedráždí, je to jediný peeling, kterým si nelze pleť poškodit. 

A to nejlepší? Nepotřebujete k ní nic víc, než vodu. Jednoduše ji namočte, nechte odstát tak, aby se pořádně roztáhla a nasákla vodu, poté s ní krouživými pohyby jezděte po obličeji. Vyčistíte ji tak, že jí jen propláchnete vodou, pořádně vymáčknete vodu a necháte ji na vzduchu volně viset, aby úplně uschla. Protože je antibakteriální, sama se vyčistí a neabsorbuje žádné škodlivé látky. Její vyschnutí je velmi důležité, nikdy houbičku nepokládejte, ale dejte jí na suché místo viset.

A jak poznáte, že už je čas na novou houbičku? Jednoduše – až začne zatuchle zapáchat. To znamená, že špatně vyschla a usadila se v ní plíseň. Houbička se jinak postupně bude zmenšovat, až nebude práce s ní komfortní, vyhoďte jí na kompost a kupte si novou :)

Kategorie: Doplňky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu